سوالات متداول

سوالات احتمالی شما عزیزان

با توجه به تجربیات ما از سوالات احتمالی شما عزیزان سعی کردیم تا لیست کاملی از سوالات شما تهیه کنیم.
همچنین همکاران ما همواره پاسخگوی شما عزیزان هستند.
حتما باید لطف بفرمایید سانس مدنظرتون رو از قبل به صورت تلفنی رزرو بفرمایید.

بستگی به جثه افراد شرکت کننده دارد ولی 10 سال به بالا معمولا برای این ورزش مناسب هست تا توانایی حمل اسلحه رو داشته باشند.

بله امکان استفاده هم زمان بانوان و آقایان وجود دارد با رعایت کامل موازین اسلامی.

رختکن های مجزا ویژه بانوان و آقایان در نظر گرفته شده است.

بله کلاس های آموزش پینت بال به صورت خصوصی و نیمه خصوصی توسط مربیان مجرب برگزار میگردد.

در باشگاه پینت بال شایراد تماما از گلوله های رنگی و کاملا استاندارد و مورد قبول مجموعه استفاده میگردد . ضمن اینکه لباس های پینت بالی بهتون داده میشه به همراه دستکش، گردن پوش، کلاه های یکبار مصرف، اسکارف و جلیقه های ضدگلوله که تماما جلوی آسیب های احتمالی از برخورد گلوله با شما عزیزان را میگیرد و همچنین داوران بازی اجازه شلیک از فاصله نزدیک را به بازیکنان نمیدهند.

کل تجهیزات و لباس های پینت بالی اعم از لباس مخصوص در سایز های مختلف، دستکش، گردنپوش، کلاه های یکبار مصرف، اسکارف، جلیقه ضد گلوله،  ماسک و اسلحه به صورت کاملا شسته شده و ضدعفونی شده بهتون تحویل داده می شود و بازیکنان فقط لازم هست کفش یا کتونی مناسب به همراه داشته باشند تا حرکت داخل زمین راحت باشد.

گلوله های مورد استفاده در پینت بال شایراد تماما رنگی می باشد و مورد تایید مجموعه و به هیچ عنوان گلوله پلاستیکی استفاده نمی گردد.

پینت بال شایراد با سابقه چندین ساله خود در برگزاری سانس های مدارس و ایونت ها و مسابقات شرکت ها همواره پذیرای سانس های شما عزیزان می باشد.

ضمن اینکه ورزش مهیج پینت بال به دلیل روحیه و همکاری تیمی مورد استفاده در این ورزش بسیار مورد توجه شرکت ها و سازمان ها می باشد.

همه روزه از ساعت 10 صبح در خدمتتون هستیم . برای روزهای مختلف سانس پایانی متفاوت هست لطفا به صورت تلفنی با همکاران ما در قسمت رزرواسیون تماس حاصل نمایید.
 به صورت تلفنی از طریق تماس با شماره 02144133462 سانس مورد نظر خود را با همکاران قسمت رزرو ما چک بفرمایید در صورت خالی بودن، سانس مورد نظرتون برای گروه حداقل 8 نفره ی شما رزرو میگردد. در غیر این صورت سانس های خالی بهتون پیشنهاد داده می شود .
و در نهایت جهت قطعی شدن سانس باید لطف بفرمایید بیعانه به کارت مجموعه واریز نمایید تا سانس به صورت قطعی برای گروه شما رزرو شود و در نهایت مبلغ بیعانه به شخص واریز کننده در پایان سانس عودت داده می شود.

حداقل تعداد نفرات جهت رزرو سانس 8 نفر می باشد در ارتباط با حداکثر نفرات محدودیتی وجود ندارد.

چنانچه تعداد نفرات شما کمتر از 8 نفر می باشد، امکان رزرو سانس کمتر از 8 نفر از شنبه تا چهارشنبه وجود دارد لطفا به صورت تلفنی با همکاران قسمت رزرو باشگاه تماس حاصل نمایید.

بله کل تجهیزات پینت بالی که بهتون تحویل داده می شود شسته شده و ضدعفونی شده می باشد.

گلوله های مورد استفاده در پینت بال شایراد کاملا استاندارد و مورد تایید مجموعه می باشد لذا به جهت رفاه حال شما عزیزان به هیچ عنوان امکان استفاده از گلوله شخصی در این مجموعه امکان پذیر نمی باشد.

بله از جمله کارتینگ، ماشین های حرفه ای کنترل از راه دور، سالن بیلیارد، فوتبال دستی، سالن بازی های رایانه ای، سالن ورزشی و… در کنار مجموعه پینت بال است که باعث می گردد تا این مجموعه به عنوان یک مجموعه منحصر به فرد در ایران در اختیار علاقه مندان به هیجان قرار گیرد. کافی شاپ و رستوران و پارکینگ اختصاصی نیز از دیگر امکانات مجموعه می باشد.

بله پارکینگ اختصاصی با ظرفیت پذیرش حدودا 100 خودرو

بله میز و صندلی های اطراف زمین پینت بال محیط خیلی خوبی رو برای استقرار تماشاچیان عزیز پدید آورده است.

بله امکان برگزاری تولد در قسمت کافی شاپ امیر شکلات و فست فود مجموعه وجود دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

۴۴۱۳۳۴۶۲ – ۰۲۱

آدرس

تهران، ضلع شرقی استادیوم آزادی، جنب پارکینگ شماره ۱۳، مجموعه ورزشی کارتینگ آزادی

شماره تماس

۶۲ ۳۴ ۱۳ ۴۴ - ۰۲۱

ایمیل

info@shayradpaintball.com